Na Zvíkově se celé léto hraje divadlo

ZVÍKOV – V pátek 13. července byla na hradě Zvíkov zahájena letní divadelní sezóna, kterou pořádá písecký ochotnický spolek Prácheňská scéna. Dvacátý ročník divadelního léta odstartovali jako hosté ochotníci se středočeských Sedlčan, kteří výborně bavili dvě stovky diváků komedií Taková normální rodinka.

Program festivalu bude pokračovat v sobotu 14. července ve 21 hodin hrou Zvíkovský rarášek v nastudování Prácheňské scény, kterou písečtí ochotníci sehrají ještě 15. července ve 13.45 a ve 14.50. O dalších víkendech v červenci můžete na Zvíkově vidět hry Poprask na laguně, Tenor na roztrhání a Hřbitovní aktovky.

Vstupenky je možno zakoupit pouze na místě a to zhruba půl hodiny před začátkem představení, místa k sezení nejsou číslována. Na večerní představení si s sebou raději vezměte svítilnu, cesta od hradu k parkovišti totiž není osvětlená. Na večerní představení je možno se dopravit spolu s herci zdarma svozovým autobusem, který odjíždí v 18 hodin od Divadla Fráni Šrámka v Písku. Zpět jede autobus po skončení představení a sbalení kulis.

Jižní Čechy Teď
http://www.jcted.cz/na-zvikove-se-cele-leto-hraje-divadlo/

Spolek divadelních ochotníků Sedlčany, Kulturní dům Josefa Suka, Havlíčkova 514, 264 01 Sedlčany
Administrace webu | Mail