Zájezd do Vinohradského divadla

V pátek 3.6.  2016 jsme se jeli podívat do Prahy do Vinohradského divadla jak má vypadat „Ideální manžel.“  Zájezd uspořádal spolek pro své členy a tentokrát byla vybrána činohra.
Jakou zvolit cestu?? To byla sázka do loterie! Na silnicích zúžení vozovky, velký provoz. Musel rozhodnout předseda. Jelo se na Benešov. Přesto jsme se nevyhnuli problému. Na silnici u Senohrab byla havárie a tak jsme nabrali zdržení. Byly to nervy, ale dojeli jsme včas.

Abych nevnucovala stále vám všem čtenářům našich stránek mé názory, požádala jsem několik účastníků zájezdu o jejich postřehy a pocity z představení.

Zde jsou:
Péťa.Daňková:
Divadelní představení „Ideální manžel“ v krásném prostředí Vinohradského divadla bylo moc příjemné, vtipné a obsazené herci jako Jiří Dvořák, Jan Štastný, Zlata Adamovská a úžasnou Haničkou Maciuchovou, kterou mám moc ráda a kteří tomu dodali štávu. Vřele doporučuji.

Vladimír Voráč:
Představení bylo postaveno do správné doby, kostýmy také. Byla to anglická konverzačka s vtipem, na který musí člověk číhat, aby ho vyhmátl. Výborné obsazení.  Rád jsem viděl p.Maciuchovou. Nádherně svoji postavu ztvárnil pan Kepka, jenž byl sluhou, který není a přitom je. Všichni herci správně artikulovali.  Byl jsem nadšený.

Eva Vanyová:
Byla to nádhera. Já i maminka jsme byly naprosto nadšené. Máme obě krásný zážitek.

František Zeman:
Představení se mi moc líbilo. Děkoval jsem Jardovi Repetnému, že mě přemluvil, abych se jel podívat.

Jana Kurandová:
Divadlo se nám se Zuzkou moc líbilo – čistokrevná, dobře udělaná klasika, výborní herci, spokojenost.

Spolek divadelních ochotníků Sedlčany, Kulturní dům Josefa Suka, Havlíčkova 514, 264 01 Sedlčany
Administrace webu | Mail