Vylosování soutěže o vstupenky na Veselé windsorské paničky

Uplynul přesně týden, co jsme ve spolupráci se Spolkem divadelních ochotníků v Sedlčanech vypsali malou soutěž. Vítěz získává nejen dva volňásky, nýbrž i ojedinělou možnost hodinu před představením nahlédnout do zákulisí divadla.

Soutěžní otázka zněla:

„Od jakého roku se datuje historie sedlčanských ochotníků?“

Bylo by jistě příjemným překvapením zjistit, že mají sedlčaňáci v malíčku historii místního ochotnického spolku, ale proč to nepřiznat, byla to hra na jistotu.

Stačilo jen rozkliknout internetové stránky zmíněného spolku a v rubrice O divadle v sekci Historie jste mohli přečíst hned tu první větu:

„Historie spolku začíná v roce 1841.“

A je to.

Nebudeme vám namlouvat, že jsme měli poštu zavalenou stovkami zpráv se správnou odpovědí, ale přece jich dorazilo překvapivě dost. Dalším překvapením bylo, že odpovědi nechodily jen ze Sedlčan. Letopočet nám zaslali čtenáři i z Kosovy Hory, Petrovic, či dokonce z Bezmíře.

Po jednoduchém rozlosování osud rozhodl, že pro volné vstupenky do Regionálního informačního střediska na sedlčanské radnici může vyrazit Martin Jirák ze Sedlčan. Blahopřejeme.

Hynek Stejskal

8. dubna 2014
Sedlčanské noviny.cz

http://www.sedlcanske-noviny.cz/cz/clanek/vylosovani-souteze-o-dve-volne-vstupenky-na-komedii-vesele-windsorske-panicky.html

Spolek divadelních ochotníků Sedlčany, Kulturní dům Josefa Suka, Havlíčkova 514, 264 01 Sedlčany
Administrace webu | Mail